Hakkımızda

hakkimizda

Eriş Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan Hasan ERİŞ, 1993 yılında aile şirketi olan Eriş Ticaret'ten ayrılarak Eriş Otomotiv Tic. Ltd. Şti.'ni kurmuştur. Bugün şirketin başında Hasan ERİŞ ve oğlu Gençay ERİŞ bulunmaktadır.

      1971 yılında başlayan serüven, bugün konusunda uzman, geniş ve eğitimli kadrosu ve 1000m²'yi aşan deposu ile Türkiye'nin ağır ticari araç yedek parça dağıtımında önemli bir rol oynamaktadır.
     
     Eriş Otomotiv, kurulduğu ilk günden itibaren kendi grubundaki Hema Endüstri ürünlerinin satış ve dağıtımını başarılı bir şekilde yürütmektedir. Bu ürünler arasında Hema dişlileri, Hema fren balataları, Dönmez debriyaj balataları, Eaton ve ZF şanzuman dişlileri,Hema şaft askısı,Hema mazot otomatiği, Hema devirdaim, Hema filtre,Hema hidrolik direksiyon sistemleri, Hema rot başı ve rot milleri, Rockwell Diferansiyel parçaları bulunmaktadır.

1. Sanayi Sitesi, İZMİR

Eriş Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
2828 Sokak | No: 28

  • +90 232 433 80 77
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Konak, İzmir

10.000+

üzerinde yedek parça tedariği ile sizler için çalışmaya devam ediyoruz.

Hakkımızda

world-map

1971 yılında başlayan serüven, bugün konusunda uzman, geniş ve eğitimli kadrosu ve 1000m²'yi aşan deposu ile Türkiye'nin ağır ticari araç yedek parça dağıtımında önemli bir rol oynamaktadır.